Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Witam serdecznie!
Zapraszam na autorskie spacery po Lublinie: dla małych i dużych, dla lubelaków i turystów, indywidualne i grupowe – jednym słowem dla każdego! Razem ze mną poznacie mnóstwo lubelskich smaczków, ciekawostek i sekretów.  Na pewno nikt nie będzie się nudzić!

Poza oprowadzaniem po Lublinie prowadzę również tematyczne zajęcia edukacyjno-animacyjne dla klas szkolnych, które odbywają się w jednym z najważniejszych zabytków naszego miasta, mianowicie na Wieży Trynitarskiej. Chętnie przyjadę na takie zajęcia również do każdej szkoły czy przedszkola w Lublinie.

Należę do grona Przewodników Inspiracji Miasta Lublin.

Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu i zamiłowania pilotem wycieczek, przewodnikiem i animatorem. Prywatnie zaś, żoną i mamą, miłośniczką podróży, tańca i projektów DIY. Z turystyką związałam się w 2011 roku – wtedy pierwszy raz wyjechałam do pracy jako dziecięcy animator hotelowy. Nieco później rozpoczęłam współpracę z jednym z wiodących touroperatorów jako pilot wycieczek. Pokazywanie innym wyjątkowych miejsc w Hiszpanii i na Kubie oraz opowiadanie o nich dawało mi mnóstwo radości. W pewnym momencie stwierdziłam, że niepowtarzalne miejsce jest też bardzo blisko mnie i czas zacząć snuć opowieści właśnie o nim… O moim rodzinnym Lublinie!

Kontakt: tel. 500 190 768  e-mail: amm-lublin@wp.pl

Facebook: https://www.facebook.com/AMMLublinPrzewodnik

Podobne wpisy: