Bartłomiej Ścibura

 

* Przewodnik turystyczny Lublin i okolice * Pilot wycieczek * Fotograf *

Gdy jako nastolatek dostałem na urodziny swój pierwszy aparat fotograficzny to od tamtej pory fotografia stała się moją pasją.
Spacerując po mieście i fotografując jego zabytki i architekturę. Po jakimś czasie pomyślałem, że dobrze by było dowiedzieć się czegoś więcej o mieście, które fotografuję i jego historii. Nie myślałem jeszcze wtedy żeby zostać przewodnikiem, ta myśl pojawiła się później gdy miasto i jego historia zaczęły mnie coraz bardziej wciągać. W końcu zapadła decyzja. Ukończyłem kurs dla przewodników miejskich i kurs pilotów wycieczek. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że była to dobra decyzja bo pozwala mi wykorzystać swoją wiedzę, a łącząc ją z moją pasją, z fotografią mogę przy okazji wskazać miejsca skąd można zrobić ciekawe, niebanalne zdjęcia.
Dużo jeżdżę też rowerem i chętnie podejmuję się oprowadzać przyjezdnych poruszając się tym środkiem lokomocji. Dzięki temu jest okazja pokazać znacznie więcej i z innej perspektywy. Pilotuję też wycieczki, głównie pracuję z grupami szkolnymi chociaż oczywiście nie jest to moją wyłączną domeną.

Kontakt:

tel. 605-431-299
e-mail: bartek.scibura@gmail.com

Podobne wpisy: